De Vinnige Vervangster
In “De Olijke Opruimers” vertelt Sidonia waar Wiske met haar lege batterijen naar toe moet.
In de parodie spelen er hele andere dingen…
Op zijn verjaardag krijgt Lambik altijd een persoonlijk kado van Sidonia maar dit jaar is er een kink in de kabel gekomen. Ze had zich er al op gekleed maar kiespijn gooit roet in het eten. Om hem niet teleur te stellen vraagt ze of Wiske dit keer het kadootje wil geven, waar ze wel bereid toe is.
Lambik had er niet meer op gerekend zijn verjaarsdagkado nog te zullen krijgen maar dan lopen de schaarsgeklede dames de kamer binnen. Sidonia vertelt een oplossing te hebben gevonden en het presentje wel even uit te pakken. Voordat hij wat kan zeggen draait ze Wiske naar zich toe en begint haar kleedje los te knopen. Ook Suske wil komen feliciteren maar kijkt net als Lambik wat verrast naar de achterkant van de blootvoetse Wiske die temidden van iedereen van haar jurkje wordt ontdaan.
Als het kledingstuk na het laatste knoopje van haar lichaam glijdt blijken haar voeten niet het enige bloot onder haar jurk te zijn want eenmaal naar beneden gezakt staat ze in haar blote billen. Op het kleedje na was er niets om uit te trekken dus is ze meteen helemaal naakt. Voordat Sidonia een stapje terug doet neemt ze de jurk van Wiske weg en laat haar in adamskostuum midden in de kamer achter.
Wiske weet wat er van haar verwacht wordt en draait aich naar Lambik waarop ze haar blote borsten beetpakt om er uitdagend mee te spelen. Voorzichtig begint ze de donkere rondjes te strelen die langzaam dikker worden. Ze zien haar onverstoord over de zwellende tepels wrijven die ze schaamteloos laat doorgroeien tot de harde knoppen zich hebben opgericht.
Ze streelt tot haar tepels helemaal stijf zijn en gaat dan met haar hand naar beneden. Met haar priemende knoppen recht vooruit staat ze voor Lambik’s neus even met haar klitje te spelen om hem nog meer op te geilen maar gaat dan door de knieen om Lambik’s pik tevoorschijn te halen. Suske denkt dat haar kado voor Lambik een trekbeurt gaat worden maar weet niet dat ze eigenlijk tante aan het vervangen is, en die had wat anders in gedachten.
Een beetje onwennig kijkt Suske naar het trekkende meisje maar is blij dat ze er nog voor hij gekomen is mee stopt. Hij weet niet dat ze nog maar net is begonnen tot hij ziet dat ze voorover naar de fiere paal buigt en de eikel kust, waarop Lambik met lichte heupbewegingen het topje van zijn pik in en uit haar mond laat glijden.
Nieuwsgierig kijken tante en Suske naar Lambik’s lid dat ze steeds weer een beetje verder in de mond van de spiernaakte Wiske zien verdwijnen. Ze houdt de stijve pik statig omhoog en laat zich gewillig in haar mondje neuken maar neemt het tenslotte zelf over door haar lippen met subtiele hoofdbewegingen langs de lange paal te laten glijden.
Ondanks haar vermoeide kaken is ze vastbesloten om te laten zien dat ze het kado van tante kan volbrengen. Terwijl ze haar hoofd nog sneller op en neer haalt beginnen haar tieten te schudden en zien de anderen haar steeds fanatieker op die enorme lul zuigen.
Ze geeft niet op en steekt haar kontje de lucht in om de pik nog verder in haar mond te kunnen krijgen zodat haar lippen nog verder over de paal kunnen schuiven tot ze voelt dat hij gaat klaarkomen. Ze klemt haar lippen extra stevig om de stijve pik om dapper door te blijven pijpen waarna Suske en tante de pompende pik het zaad naar binnen zien spuiten waarbij ze de laatste restjes van haar lippen laat druipen.
Lambik kon zich helemaal vinden in het idee om Wiske in te zetten als pijpend presentje en volgens Wiske was het een beetje vreemd, maar wel lekker.
(drawing by I.A. 2017)
Top-top-top! Elke keer weer knap getekend👍
Suske stond er bij en keek er naar.
Zo te zien, was Suske perplex van wat hier gebeurde. Als hij dit niet was geweest, dan had hij best willen helpen, om zijn pik in haar te laten verdwijnen